Ons team

alle leerlingen 5

Dit zijn alle leerlingen van onze school.

Jannie

Jannie Tol

Leerkracht van groep 1/2.
jannie.tol@gearhing.net 

DSCI0039

Evelyne Graafsma

Geeft les op maandag t/m woensdag aan groep 3/4. 
evelyne.graafsma@gearhing.net

 

DSCI0042

Stijntje Bokma

Is op maandag en dinsdag leerkracht van groep 3/4. Ze is tot de voorjaarsvakantie 2018 met verlof.
stijntje.bokma@gearhing.net

 

Ingrid kram groep 5 6

Ingrid Kram

Leerkracht van groep 5/6 op donderdag en vrijdag. Zij is ook locatiecoördinator van onze school. Ze is daarom ook woensdagochtend op school aanwezig.
ingrid.kram@gearhing.net

 

nienke 2

Nienke Hut

Is onderwijsassistent op woensdagochtend bij groep 3/4.
nienke.hut@gearhing.net

Ingrid van der Molen groep 7 8

Ingrid van der Molen

Is van maandag t/m vrijdag leerkracht van groep 7/8. 
ingrid.van.der.molen@gearhing.net

 

bertus

Directeur van ons onderwijsteam is Bertus Rietman.
bertus.rietman@gearhing.net

DSCI1954

Tineke Steegstra

Zij is intern begeleider op onze school en is verantwoordelijk voor de zorg van de leerlingen.
tineke.steegstra@gearhing.net

 

ria

Manager bedrijfsvoering van ons onderwijsteam is Ria Jongstra.
ria.jongstra@gearhing.net

 

Anna Marie

Anna Marie Hiemstra verzorgt de administratie van ons onderwijsteam.
annamarie.hiemstra@gearhing.net

 

Bob Reen

Leerkracht Humanistisch Vormingsonderwijs.

DSCI1956

Connie Wijnja

Leerkracht Godsdienstig Vormingsonderwijs.