E-mail adressen team

Team

Ingrid Kram, locatiecoördinator en leerkracht groep 5/6
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
ingrid.kram@gearhing.net

Jannie Tol, leerkracht groep 1/2
aanwezig van maandag t/m donderdag
jannie.tol@gearhing.net

Bernarda Wijnia, leerkracht groep 1/2
aanwezig op vrijdag (per 1 maart ook op donderdagochtend)
bernarda.wijnia@gearhing.net

José van der Goot, leerkracht groep 1/2
aanwezig op dinsdag-, woensdag- en vrijdagochtend (per 1 maart ook op maandagochtend)
jose.van.der.goot@gearhing.net

Stijntje Bokma, leerkracht groep 3/4
aanwezig op maandag en dinsdag
stijntje.bokma@gearhing.net

Evelyne Graafsma, leerkracht groep 3/4
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
evelyne.graafsma@gearhing.net

Michelle Lankreijer, leerkracht groep 5/6
aanwezig op maandag t/m woensdag
michelle.lankreijer@gearhing.net

Ingrid van der Molen, leerkracht groep 7/8
aanwezig op maandag t/m vrijdag
ingrid.van.der.molen@gearhing.net

Arnold Oosterdijk, directeur onderwijsteam Noord
arnold.oosterdijk@gearhing.net

Jetske Hettinga, IB-er (leerlingenzorg)
jetske.hettinga@gearhing.net

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam Noord (financiën)
ria.jongstra@gearhing.net

Thijs van der Veen, manager bedrijfsvoering onderwijsteam Noord (gebouwen beheer en formatie)
thijs.van.der.veen@gearhing.net

Anna Marie Hiemstra, onderwijsteamcoördinator OT-Noord (personeelsbeheer)
annamarie.hiemstra@gearhing.net

Sandra Menks, administratie
aanwezig op donderdag
sandra.menks@gearhing.net